MONTÁŽ PLASTOVÝCH OKIEN
BRATISLAVA
MONTÁŽ PLASTOVÝCH OKIEN
PATA
MONTÁŽ PLASTOVÝCH OKIEN
BRATISLAVA
MONTÁŽ PLASTOVÝCH OKIEN
BRATISLAVA
MONTÁŽ HLINÍKOVÝCH OKIEN
PEZINOK
MONTÁŽ HLINÍKOVÝCH OKIEN
PEZINOK
MONTÁŽ HLINÍKOVÝCH OKIEN
PEZINOK
DROBNÉ STAVEBNÉ PRÁCE
DUNAJSKÁ STREDA
DROBNÉ STAVEBNÉ PRÁCE
DUNAJSKÁ STREDA
DROBNÉ STAVEBNÉ PRÁCE
DUNAJSKÁ STREDA
DROBNÉ STAVEBNÉ PRÁCE
DUNAJSKÁ STREDA
DROBNÉ STAVEBNÉ PRÁCE
DUNAJSKÁ STREDA
ZATEPLENIE BUDOVY
STUPAVA
ZATEPLENIE BUDOVY
STUPAVA
ZATEPLENIE BUDOVY
ŠAMORÍN
ZATEPLENIE BUDOVY
ŠAMORÍN

PLASTOVÉ A HLINÍKOVÉ SYSTÉMY

KOMPLETNÝ SERVIS, VÝROBA A MONTÁŽ OKIEN A DVERÍ

NAŠE SLUŽBY

O NÁS

O NÁS

ABY SME SPLNILI NAŠE CIELE, NEUSTÁLE SLEDUJEME SVETOVÉ TRENDY

A APLIKUJEME NOVÉ POZNATKY

V roku 2007 sme sa rozhodli poskytovať kvalitné služby v oblasti stavebníctva, výroby a montáže plastových a hliníkových okien a dverí. Pozeráme do budúcnosti, preto nám záleží na budovaní dlhodobých vzťahov s klientmi a ekológii. Za 8 rokov našej práce máme už tisíce spokojných zákazníkov, ktorí potvrdzujú, že sme sa rozhodli správne. Chceme, aby naša práca slúžila dlhé roky. Rozmýšľame v dlhodobých horizontoch a chceme, aby sa naša spoločnosť rozvíjala a rástla k spokojnosti zákazníkov. Neženieme sa za rýchlym ziskom. Aby sme splnili naše ciele, neustále sledujeme svetové trendy a aplikujeme nové poznatky. Starostlivo si vyberáme pracovníkov. Každý náš zamestnanec je vyškolený profesionál. Staráme sa o to, aby sa všetci naši pracovníci neustále profesne rozvíjali. Po celých desať rokov našej činnosti si systematicky budujeme spoľahlivú sieť osvedčených subdodávateľov. Vďaka tomu dnes presne vieme, komu môžeme dôverovať a pracujeme s tými najlepšími. S našimi spolupracovníkmi sme tak schopní v rýchlom čase kvalitne zrealizovať i práce väčšieho rozsahu. Uvedomujeme si zodpovednosť za priestor, v ktorom žijeme. Preto sme si stanovili za cieľ byť lídrom v oblasti ekologického staviteľstva a trvalo udržateľného rozvoja. Usilovne na naplnení tohto cieľa pracujeme. Presadzujeme ekologicky šetrné a energeticky úsporné postupy a technológie. Máme radosť, keď náš vzťah so zákazníkmi prerastie do dlhodobej spolupráce. Preto na tom systematicky pracujeme a o každého zákazníka sa dobre staráme. Každý klient, veľká firma aj človek, ktorý prerába svoj dom, je náš partner. A je samozrejmé, že s partnerom podrobne diskutujeme všetky kroky, vedúce k úspechu nášho spoločného projektu. Baví nás vymýšľať spôsoby, ako efektívne uspokojiť predstavy našich zákazníkov. Darí sa nám to. Množstvo spokojných stabilných klientov to potvrdzuje. O našich zákazníkov sa staráme. Naša práca nekončí odovzdaním projektu a uprataním. Zabezpečíme vám aj odborné poradenstvo, záručný a pozáručný servis. Je za nami kopec dobrej roboty. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami.

NAŠE SLUŽBY

PONÚKAME VÁM KOMPLEXNÉ SLUŽBY V OBLASTI

STAVEBNÍCTVA

Investujte do komfortnej, bezpečnej budúcnosti vášho domova. Vyberte si okná a dvere zo systémov Spectrum a získate s nimi tie najlepšie izolačné a bezpečnostné vlastnosti na trhu. Samozrejme, dvere a okná vám vyrobíme na mieru, akéhokoľvek tvaru a farby. Môžete si byť istí, že všetky okná a dvere od nás vám budú dobre slúžiť celé roky.

Potrebujete okná a dvere, ktoré dlhodobo znesú silnú mechanickú námahu? Túžite po pôsobivo veľkých oknách? Potom si určite vyberiete z našej ponuky produktov z hliníka. Sú skutočne výborne odolné voči záťaži, stabilné a tvarovo stále. Hliníkové rámy bez problémov unesú aj sklené plochy veľkých rozmerov. Ich chod bude aj tak bezproblémový a hladký.

Príliš veľa svetla? Príliš málo súkromia? Komfort svojho bývania zvýšite kvalitným interiérovými či exteriérovým tienením našej výroby. Nikto vám viac nebude hľadieť do taniera a slnko vám dá pokoj pri čítaní knihy alebo sledovaní televízora. Kontaktujte nás, mi zohľadníme všetky vaše požiadavky a vytvoríme pre vás tienenie presne podľa vašej potreby.

Zbavte sa chladu, tepelných únikov, vlhnutia a nepríjemných plesní. Mi vám pomôžeme. Spoľahnite sa na naše bohaté skúsenosti pri zateplovaní a žite zdravšie a lacnejšie. Kontaktujte nás a ochránime váš domov pred nepriazňou počasia. Môžete sa spoľahnúť na to, že dodržíme všetky dohodnuté termíny a zohľadneníme všetky vaše požiadavky.

Uľahčite si stavbu alebo prestavbu. Radi vám pomôžeme. Stavbou na kľúč uspokojíme všetky vaše požiadavky a odbremeníme vás od starostí. Vďaka stavbe na kľúč vám ostane čas na všetko, čomu sa chcete a potrebujete venovať. Máme dlhoročné skúsenosti s stavbou bytových a nebytových priestorov a  sme tiež odborníci na komplexnú rekonštrukciu.

Radi robíme radosť našim zákazníkom. Môžete sa preto spoľahnúť, že spravíme všetko pre vašu spokojnosť. Na začiatku projektu zameriame všetky potrebné rozmery a vypracujeme cenovú ponuku. Ak budete spokojní, môžeme pristúpiť k realizácii. Naši zamestnanci sú overení profesionáli a pracujú rýchlo, precízne a ohľaduplne.

NAŠE PROJEKTY

MÁME BOHATÉ SKÚSENOSTI S REALIZÁCIOU STAVEBNÝCH PRÁC,
PLASTOVÝCH A HLINÍKOVÝCH OKIEN A DVERÍ

   PLASTOVÉ OKNÁ
   HLINÍKOVÉ OKNÁ
   STAVEBNÉ PRÁCE
   ZATEPLOVANIE

NEVÁHAJETE A VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU.

KONTAKT

NAVŠTÍVTE NÁS V SÍDLE SPOLOČNOSTI KDE VÁS ČAKÁ PROFESIONÁLNY

A MILÝ PERSONÁL

ASPECT LINE, s.r.o

Sídlo: Kukučínova 5515/39A, Dunajská Streda 92901, Slovenská republika. Prevádzka: Športová ulica 3626, Dunajská Streda 92901

tel.: +421315528036, fax: +421315528037, mobil: +421917756153, +421917756171, email: info@aspectline.sk

NAPÍŠTE NÁM

MÁTE OTÁZKU, POTREBUJETE PORADIŤ ALEBO CHCETE SI NECHAŤ VYPRACOVAŤ VIZUÁLNY NÁVRH

ALEBO CENOVÚ PONUKU? NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE NÁS.

Formulár sa odosiela...

Vyskytla sa chyba servera!

Formulár bol prijatý.

* Označené polisa sú povinné!

NAŠI PARTNERI

DLHODOBO SPOLUPRACUJEME SO ŠIROKOU ŠKÁLOU PROFESIONÁLNYCH

A OSVEDČENÝCH SUBDODÁVATEĽOV